Projektēšana, adresē Centrs

Drukāt
Banner 1050x80
1

Sintarh, SIA

Skolas 21-1.st., Rīga, LV-1010
Arhitektūra, projektēšana . Sertificēti arhitekti. Arhitekti Rīgā. Teritoriālplānošana., Vienkāršota projektēšana . Paātrināta projektēšana . Jaunbūvju projekti. Jaunu ēku projekti.
2

AStudija3D

Maskavas 322-1.st., Rīga, LV-1063
Individuāla ēku, būvju, māju projektēšana , mājas ar divslīpu jumtu, mājas ar plakanu jumtu un četrslīpu, Jauna ēku, māju būvniecība, rekonstrukcijas; renovācija; restaurācija, nojaukšana. ēku konstrukciju projektēšana
  • 2 Arhitektūra, projektēšana

Zenico projekts, SIA

Brīvības 80, Rīga LV-1001
Arhitektūra, projektēšana , projekti, skiču projekts, tehniskais projekts, dzīvojamo ēku projektēšana , , ražošanas ēku projektēšana , publisko ēku projektēšana , slimnīcu projektēšana , banku biroju ēku projektēšana

GSA projekts, SIA

Pulkveža Brieža 9a-9, Rīga, LV-1010
Pakalpojumi: ✓ Būvprojekta vadība ✓ Pilna būvprojekta izstrāde ✓ Interjers ✓ Arhitektūra ✓ Autoruzraudzība ✓ Klienta interešu pārstāvniecība būvniecības procesā Arhitektūra un projektēšana:

Vairāk nekā 30 gadu pieredze, esot uzticamam partnerim un pildot vadošo lomu būvprojektu izstrādē, vadībā un realizācijā. Uzkrātā pieredze ļauj realizēt ieceres, radot funkcionālu un augsti kvalitatīvu telpu un vidi. Darbības laikā izstrādāti daudzveidīga mēroga un profila risinājumi, sākot no privātiem interjeriem un individuālajām dzīvojamām mājām līdz liela apjoma budžeta, valsts un pašvaldību pasūtījumiem ar apjomīgiem projektēšanas un realizācijas termiņiem.

Arra, SIA

Skolas 21-510, Rīga, LV-1010
Apraksts: Projektēšanas pakalpojumi

ADZ birojs, SIA

Skolas 21-502, Rīga, LV-1010
Arhitekti, Arhitekts, Arhitektūra, Projektēšana , Arhitektu biroji, Būvniecības ieceres, Apbūves priekšlikumi

Arhitektu kompānija Ivara Šļivkas birojs SIA

Stabu 33a, Rīga, LV-1011
Apraksts:

Ivara Šļivkas birojs arhitektūras jomā darbojas jau 30 gadus un piedāvā risinājumus arhitektūras projektēšanā,projektu vadībā, būvprojektu izveidē, teritorijas plānošanā un dizainā.

GEO Development, SIA, topogrāfija, mērniecība

Lapeņu 7, Rīga LV-1013
GEO Development piedāvā:: ✓ Topogrāfiskie mērījumi ✓ Topogrāfiskais plāns ✓ Mērniecība ✓ Ģeodēziskie darbi ✓ Lāzerskenēšana ✓ Aerofotografēšana ✓ 3D uzmērīšanas darbi ✓ Inženierģeodēziskie darbi ✓ Zemes sadalīšana, dokumentu sagatavošana

HomeShop Cita Gaisma, lampu salons

Brīvības 101, Rīga, LV-1001
PRODUKTI:: ✓ AVĀRIJAS GAISMEKĻI UN MODUĻI ✓ PLAFONI ✓ STĀVLAMPAS ✓ SPOT TIPA GAISMEKĻI ✓ IEBŪVĒJAMIE GAISMEKĻI ✓ LED LENTES ✓ LED BAROŠANAS BLOKI ✓ IELAS DEKORATĪVAIS APGAISMOJUMS ✓ TEHNISKAIS APGAISMOJUMS ✓ PROŽEKTORI ✓ SENSORI ✓ MITRUMIZTURĪGIE GAISMEKĻI ✓ SPULDZES ✓ ELEKTROINSTALĀCIJAS MATERIĀLI ✓ SPOGUĻI ✓ KRĒSLI ✓ LUSTRAS ✓ GALDA LAMPAS ✓ SIENAS LAMPAS

Glāzeri BT, SIA

Matīsa 92, Rīga, LV-1009
Stikla produkti:: ✓ Rūdīts stikls ✓ Digitāli printēts stikls ✓ Krāsots stikls ✓ Laminēts stikls ✓ Ugunsdrošais stikls ✓ Stikla paketes ✓ Stiklotās konstrukcijas Stikla apstrādes uzņēmums:

Kompānija "Glāzeri BT" veiksmīgi darbojas Latvijas tirgū jau kopš 1998. gada. Aktīvi sekojam tendencēm stikla apstrādes jomā un spējam nodrošināt augstu ražošanas un apkalpošanas līmeni. Specializējamies sekojošās darbības jomās: lokšņu stikla un spoguļu tirdzniecība; rūdītā stikla konstrukciju ražošana un montāža; stikla interjera elementu izgatavošana un montāža; stikla un spoguļu apstrāde; stikla mēbeļu izstrāde un ražošana. Izgatavosim visu, sākot no sadzīves stikla priekšmetiem līdz pat sarežģītām stikla konstrukcijām. Mūsu rīcībā esošais aprīkojums ļauj realizēt vissarežģītākās darbības ar stiklu, tostarp faseti, maliņu apstrādi, gravēšanu, tripleksa izgatavošanu un apstrādi, caurumu urbšanu, rūdīšanu, matēšanu, stikla krāsošanu.

SD-Serviss, SIA

Ceļu drošības aprīkojums un palīglīdzekļi !
Avotu 67, Rīga LV-1009
Pakalpojumi:: ✓ Ceļu drošības aprīkojums un palīglīdzekļi; ✓ Ceļa horizontālie apzīmējumi; ✓ Norobežojošo barjeru sistēmas; ✓ Mobilie luksofori. Apraksts:

Uzņēmums ir dibināts 1993. gada aprīlī un Latvijas tirgū darbojas kā profesionāls specializēto ceļu marķēšanas krāsu un ceļa aprīkojuma pārdevējs. SIA "SD-Serviss" izveidojis stabilu sadarbību ar ražotājiem Slovēnijā, Dānijā, Anglijā, Čehijā u.c. Šajā laikā uzkrāta liela pieredze un izveidojies stabils klientu loks.

US & L, SIA

Brīvības 72 k.2-10, Rīga, LV-1011
Par uzņēmumu:

Uzņēmums SIA "US & L" ir viens no vadošajiem speciālistiem Latvijā ugunsdrošības nozarē. Šobrīd kompānijai ir sadarbības partneri no Vācijas, Nīderlandes, Itālijas, Krievijas un ASV, kuru produkcija ir daudz drošāka un kvalitatīvāka.

Serviss un garantija:

Instalētām sistēmām ir divu gadu garantija gadījumā, ja sistēma tiek lietota pareizi un tiek veikta regulāra tehniska apkalpošana, kas atbilst LR normatīviem un tehniskiem ražotāju standartiem. Mēs piedāvājam tehniskas apkalpošanas pakalpojumus, katram objektam tiek izstrādāts reglaments, un visi darbi tiek veikti atbilstoši šiem reglamentiem.

Enerģija-G, SIA

Miķeļa 1, Rīga, LV-1010
Uzņēmums piedāvā:: ✓ Visa veida apkures sistēmu un gāzes iekārtu servisu un remontu ✓ Ar apkures sistēmām saistītos projektēšanas un montāžas darbus ✓ Apkures iekārtu un aksesuāru piegādi no vadošajiem ražotājiem Apkures sistēmu apkope: Regulārs serviss nodrošina apkures sistēmas efektivitāti, izmaksu ekonomiju un drošību. Jūs varēsiet justies droši, jo mazinās ārkārtas gadījumu risks – ja apkures sistēma beidz darboties, piemēram, ziemā. Vadošie apkures iekārtu ražotāji paredz 15 līdz 20 gadu efektīvu iekārtu darbības laiku. Tas ir ilgs laiks, taču iekārta efektīvi darbojas tikai tad, kad tā tiek regulāri apkopta un tiek veikts specializētais serviss vismaz reizi gadā. Katrai apkures iekārtai pēc Eiropas Savienības un Latvijas likumdošanas tiek noteikta 2 gadu garantija. Taču 2 gadu ražotāja garantija pieejama tikai tām iekārtām, kurām veikts regulārs serviss (vismaz reizi gadā). Ja apkures sistēma netiek apkopta, tās efektivitāte ar katru gadu samazinās par 15 - 20%.

Genesis-Jugra, SIA

Matīsa 76, Rīga, LV-1009
Apraksts: SIA „Genesis-Jugra” ir licencēta firma, kurās sertificētie speciālisti projektē un montē dzīvojamo māju, dzīvokļu un rūpniecisko objektu iekšējās un ārējās gāzes apgādes sistēmas, kā arī ielu un maģistrālos gāzes vadus visā Latvijā. Strādājam ātri, kvalitatīvi un par pieņemamām cenām.

Saava-LV, SIA, Ceļa zīmju uzstādīšana

Avotu 67, Rīga, LV-1009
Apraksts: Ceļa zīmes. Ceļa zīmju projektēšana. Ceļa zīmju izgatavošana, ražošana. Ceļa zīmju saskaņošana. Ceļa zīmju uzstādīšana. Ceļa apzīmējumi. Ceļa zīmes, luksofori.

Ūdens Pro, projektēšanas firma

Skolas 21-215F, Rīga, LV-1010
Ūdens apgādes projektēšana . Ūdensvads. Ūdensvada projektēšana . Kanalizācija., Projektēšana ūdensvadam. Ūdens apgādes projektēšana .

Azimuts inženierizpēte, SIA

Skolas 21-303, Rīga LV-1010
Apraksts: „Azimuts inženierizpēte” strādā speciālisti ar vairāk kā 25 gadu pieredzi mērniecības nozarē. Firmas specializācija ir visa veida ģeodēziskie darbi, t.i., topogrāfisko plānu izgatavošana projektēšanas vajadzībām, robežplānu izgatavošana īpašuma un nomas tiesību noformēšanai, celtniecības darbu ģeodēziskā uzraudzība u.c. darbi.

LUMOS, zvērinātu advokātu birojs

Elizabetes 31-7, Rīga LV-1010
Juridiskie pakalpojumi: ✓ Strīdu risināšana ✓ Komersantu pārvalde ✓ Saistību un lietu tiesības ✓ Publiskās tiesības ✓ Intelektuālais īpašums ✓ Finanšu tiesības un AML Pilna servisa juridiskā apkalpošana:

"LUMOS" nodrošina pilna servisa (one-stop) juridisko apkalpošanu privātpersonām un komersantiem - Latvijas un ārvalstu rezidentiem. Mūsu biroja veiksmes pamatā ir uz rezultātu orientētas un klienta biznesa izpratnē balstītas stratēģijas izvēle, katrā situācijā nodrošinot efektīvākā risinājuma sasniegšanu.

WALLMAKS, SIA

A.Dombrovska 67, Rīga LV-1015
Apraksts: ✓ Elektroniskie devēji ✓ Smagās rūpnieciskās mašīnas, mašīnbūves, mašinērijas procesu vadība ✓ ELEKTRONISKĀ VADĪBA ✓ RAŽOŠANAS LĪNIJU automatizācija, projektēšana, optimizācija, uzstādīšana ✓ Automātiskās sistēmas programmēšana ✓ Vadības sistēmu, bloku projektēšana ✓ Automātiskās programmatūras aprīkojuma uzstādīšana

building.lv

Blaumaņa 38/40, Rīga, LV-1011
Būvniecības nozares interneta medijs www.building.lv:

Šeit atrodams Latvijā lielākais būvniecības nozares forums jomas entuziastiem un profesionāļiem, kur ik dienas noris aktīvas diskusijas, iespējams saņemt atbildes uz jautājumiem un sniegt vērtīgus padomus. Portālā atrodami profesionāļu padomu un ieteikumi, nozares jaunumi, kā arī aktīvo nozares uzņēmumu saraksts un kontaktinformācija. Ja tev ir būvniecības nozares uzņēmums - tava mērķauditorija ir portālā building.lv! Pastāsti par savu pakalpojumu vai preci, uzlabo atrodamību, stiprini reputāciju un iegūsti jaunus klientus, izvietojot portālā biznesa profilu, rakstus un banerus, kā arī izmantojot citus digitālā mārketinga risinājumus!