Projektēšana, adresē Centrs

Drukāt

"Sintarh", SIA

Skolas 21-1.st., Rīga, LV-1010
Arhitektūra, projektēšana . Sertificēti arhitekti. Arhitekti Rīgā. Teritoriālplānošana. Vienkāršota projektēšana . Paātrināta projektēšana . Jaunbūvju projekti. Jaunu ēku projekti.
ZL.LV iesaka

"GSA projekts", SIA

Pulkveža Brieža 9a-9, Rīga, LV-1010
Arhitekti, interjers, interjera dizaina projekts, projekta saskaņošana, projekta vizualizācija, individuālie projekti, rekonstrukcija, konsultācijas, arhitektūras projekts.

"BHS.lv", profesionālās virtuves iekārtas

Vagonu 23, Rīga, LV-1009
BHS, baltichorecasolutions, bāri, restorāni, viesnīcas, kafejnīcas, ēdnīcas, bāru aprīkojums, viesnīcu aprīkojums, kafejnīcu aprīkojums, ēdnīcu aprīkojums, virtuves aprīkojums, mēbeles, bāru iekārtas, virtuves iekārtas, bāri, produkti restorāniem, produkti viesnīcām, ēdnīcām, kafija, tēja, sīrupi, kafijas uzkodas, kafijas automāti,

Karīna Kēberga, interjera dizainere

Skolas 21-408c, Rīga, LV-1010
Interjera dizains, interjers, interjera projektēšana , interjeru projektēšana , interjera projekts, interjera , mēbeļu dizains, dizaina mēbeles, mēbeļu dizaina projekti, virtuves mēbeļu projektēšana , interjera dizaina

"E. Daniševska birojs", SIA

Antonijas 18, Rīga, LV-1010
Ceļu projektēšana , ielu projektēšana . Inženiertīklu projektēšana . Ielas. Ceļi. Pilsētplānošana.

"ADZ birojs", SIA

Skolas 21-502, Rīga, LV-1010
Arhitekti, Arhitekts, Arhitektūra, Projektēšana , Arhitektu biroji, Būvniecības ieceres, Apbūves priekšlikumi

"Arra", SIA

Skolas 21-510, Rīga, LV-1010
Būvkonstrukciju projektēšana , projektēšana , jaunbūvju projektēšana , sabiedrisko, ražošanas ēku projektēšana , ģimenes mājas projektēšana , dzīvojamo ēku rekonstrukcija, ēku vizuālā, tehniskā apsekošana, rekonstrukcija

"Structural Solutions Contractor", SIA

Tērbatas 6/8-44, Rīga, LV-1050
Inženiertīkli, ārējo inženiertīklu projektēšana , izbūve. Kanālu, piestātņu izbūve.
ZL.LV iesaka

Arhitektu kompānija "Ivara Šļivkas birojs", SIA

Stabu 33a, Rīga, LV-1011
Arhitekti, arhitektu birojs centrā, projektēšana , arhitektūra, dizaineru birojs.

Cita Gaisma, apgaismojuma un interjera salons

Stabu 15, Rīga, LV-1010
Apgaismojuma projektēšana . Lampa, lustra, prožektors, gaismeklis. Spogulis. Spoguļi. Krēsli.

"Plus Energy Group", SIA

Merķeļa 17/19, Rīga, LV-1050
spirālveida vēja ģeneratori, H veida vēja ģeneratori, X veida vēja ģeneratori, vēja elektrostaciju projektēšana enerģija, solārā enerģija, saules paneļi, invertori, akumulatori, akumulatoru lādētāji, solāro sistēmu projektēšana
ZL.LV iesaka

"Glāzeri BT", SIA

Matīsa 92, Rīga, LV-1009
Stiklotas konstrukcijas projektēšana , izgatavošana un uzstādīšana, (fasādes, jumti, ziemas dārzi, margas

"Enerģija-G", SIA

Miķeļa 1, Rīga, LV-1010
Uzņēmums piedāvā::
    ✓ Visa veida apkures sistēmu un gāzes iekārtu servisu un remontu ✓ Ar apkures sistēmām saistītos projektēšanas un montāžas darbus ✓ Apkures iekārtu un aksesuāru piegādi no vadošajiem ražotājiem
Apkures sistēmu apkope: Regulārs serviss nodrošina apkures sistēmas efektivitāti, izmaksu ekonomiju un drošību. Jūs varēsiet justies droši, jo mazinās ārkārtas gadījumu risks – ja apkures sistēma beidz darboties, piemēram, ziemā. Vadošie apkures iekārtu ražotāji paredz 15 līdz 20 gadu efektīvu iekārtu darbības laiku. Tas ir ilgs laiks, taču iekārta efektīvi darbojas tikai tad, kad tā tiek regulāri apkopta un tiek veikts specializētais serviss vismaz reizi gadā. Katrai apkures iekārtai pēc Eiropas Savienības un Latvijas likumdošanas tiek noteikta 2 gadu garantija. Taču 2 gadu ražotāja garantija pieejama tikai tām iekārtām, kurām veikts regulārs serviss (vismaz reizi gadā). Ja apkures sistēma netiek apkopta, tās efektivitāte ar katru gadu samazinās par 15 - 20%.

"Baltijas Energo Būve", pilnsabiedrība

E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Apraksts: Uzņēmums Skonto Būve sniedz pakalpojumus kā jaunbūvju, tā rekonstrukciju segmentos, un šo gadu laikā ir kļuvusi par vienu no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem būvuzņēmumiem Latvijā. Daudzu gadu laikā uzcelts ievērojams objektu skaits, kas ietver dzīvojamās ēkas, tirdzniecības ēkas, kā arī izglītības, sporta, kultūras un administratīvās būves. Starp veiksmīgākajām un vērienīgākajām būvēm jāmin „Galerija Centrs”, tirdzniecības centri "Mols” un "Origo”, viesnīcas "Latvija” un "Reval Hotel Elizabete”, Olimpiskā centra būvniecība Grostonas ielā 6. Tāpat arī dzīvojamo un bērnudārza ēku būvniecība Dreiliņu mikrorajonā, kas ir lielākais pašvaldības izveidotais dzīvojamo ēku rajons pēc neatkarības atgūšanas.

"Raed Lock", SIA

A.Čaka 65, Rīga, LV-1011
Pakalpojumi:
    ✓ Atslēgu izgatavošana; ✓ Durvju aizvērēji; ✓ Piekaramās slēdzenes, aksesuāri; ✓ Pretplāksnes; ✓ Durvju rokturi; ✓ Mēbeļu slēdzenes u.c.
Projektējam: Projektējam daudzpakāpju slēgšanas sistēmas. Izstrādājam durvju furnitūras projektus pēc durvju tipa un pielietojamības prasībām. Tas ir:
    ✓ aizsardzības pakāpes, ✓ piekļuves kontroles sistēmas, ✓ ēku evakuācijas izejas, ✓ Master Key sistēmas, ✓ iestrādāšana nestandarta variantos;
Darbojamies ar nestandarta risinājumiem, nodrošinot profesionālu montāžu.

"Genesis-Jugra", SIA

Matīsa 76, Rīga, LV-1009
Apraksts: SIA „Genesis-Jugra” ir licencēta firma, kurās sertificētie speciālisti projektē un montē dzīvojamo māju, dzīvokļu un rūpniecisko objektu iekšējās un ārējās gāzes apgādes sistēmas, kā arī ielu un maģistrālos gāzes vadus visā Latvijā. Strādājam ātri, kvalitatīvi un par pieņemamām cenām.

"Saava-LV", SIA, Ceļa zīmju uzstādīšana

Avotu 67, Rīga, LV-1009
Apraksts: Ceļa zīmes. Ceļa zīmju projektēšana. Ceļa zīmju izgatavošana, ražošana. Ceļa zīmju saskaņošana. Ceļa zīmju uzstādīšana. Ceļa apzīmējumi. Ceļa zīmes, luksofori.

"Ūdens Pro", projektēšanas firma

Skolas 21-215F, Rīga, LV-1010
Ūdens apgādes projektēšana . Ūdensvads. Ūdensvada projektēšana . Kanalizācija. Projektēšana ūdensvadam. Ūdens apgādes projektēšana .

"Azimuts inženierizpēte", SIA

Skolas 21-303, Rīga, LV-1010
Apraksts: „Azimuts inženierizpēte” strādā speciālisti ar vairāk kā 25 gadu pieredzi mērniecības nozarē. Firmas specializācija ir visa veida ģeodēziskie darbi, t.i., topogrāfisko plānu izgatavošana projektēšanas vajadzībām, robežplānu izgatavošana īpašuma un nomas tiesību noformēšanai, celtniecības darbu ģeodēziskā uzraudzība u.c. darbi.